Rezervace

Rezervace:

Jelínková Jarmila

tel: 604618409

e-mail: penzionrybnicek@seznam.cz

Pro rychlejší rezervaci pokojů doporučujeme použít telefonickou objednávku.

Pro závazné potvrzení rezervace je třeba uhradit zálohovou platbu ve výši 2000,-Kč.

Doplatek pobytu, v den příjezdu v HOTOVOSTI. 

Příjezdy od 15.00, odjezdy do 10.00.

Storno podmínky při zrušení pobytu: min. 31 dnů před plánovaným příjezdem -vrácení rezervační zálohy v plné výši, po této lhůtě (30 dnů a méně) nárok na vrácení zálohy zaniká. 

V případě změn ( nižší počet osob, posunutý příjezd či odjezd), neohlášených min.14 dnů před plánovaným příjezdem účtujeme plnou cenu dle původní objednávky.

 


O nás

Penzion a restaurace Na rybníčku Doksy- Staré Splavy

Ubytování u Máchova jezera 

Přijměte pozvání do našeho rodinného penzionu a restaurace Na rybníčku u Máchova jezera ve Starých Splavech.

Naší restauraci provozujeme již přes 30 let, před pár lety jsme rozšířili naše služby a zbudovali i náš rodinný penzion, kde našim hostům poskytujeme pohodlné a čisté ubytování v našem krásném kraji okolo Máchova jezera, Staré Splavy- Doksy.

Nově přistavěný penzion Na rybníčku u Máchova jezera je spolu s restaurací jeden společný objekt, ve kterém Vám nabízíme ubytování a služby naší restaurace.

Je umístěn v centrální části obce Staré Splavy, odkud je jen kousek k Máchovu jezeru. Město Doksy (3 km), umístěné na druhém břehu Máchova jezera je ze Starých Splav dobře dostupné jak vlakem, autobusem či lodní dopravou nebo výletním vláčkem v letních měsících.

Celková kapacita penzionu je až 23 lůžek, ubytování poskytujeme ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením.

Parkování přímo u penzionu pro ubytováné hosty zdarma.

Máchovo jezero, Staré Splavy-Doksy jsou obklopeny jehličnatými lesy, ve kterých je mnoho turistických tras a cyklostezek.

Od Máchova jezera je možné podnikat mnoho výletů do blízkého okolí např. (hrad Bezděz, Houska a Kokořín, Braniborská jeskyně, zámek Zákupy, Novozámecký rybník, autodrom Sosnová atd.), ale i sportovních aktivit např. (rybolov, houbaření, minigolf, cyklistika, tenis, jachting a jiné vodní sporty)

Kontakty


Adresa

      

Jsme sociální