Rezervace

Rezervace:

Jelínková Jarmila

tel: 604618409

e-mail: penzionrybnicek@seznam.cz

Pro rychlejší zjištění volných termínů na jednotlivé pokoje, doporučujeme použít telefonickou poptávku, denně od 9.00 do 17.00 hodin, nebo zaslat poptávku na náš e-mail.

Pro závazné potvrzení rezervace je třeba uhradit zálohovou platbu,

týdenní pobyty:

3000,- Kč  2L pokoj

4000,- Kč  3L pokoj

5000,- Kč  4L pokoj

víkendové pobyty:

2000,- Kč / pokoj

Platební údaje k úhradě zálohové platby zašleme.

Doplatek při příjezdu

 


O nás

Penzion a restaurace Na rybníčku Doksy- Staré Splavy

Ubytování u Máchova jezera 

Přijměte pozvání do našeho rodinného penzionu a restaurace Na rybníčku u Máchova jezera ve Starých Splavech. 

Restauraci provozujeme již přes 30 let, v posledních letech již pouze sezónně a nikoliv celoročně, jako dříve.

Před pár lety jsme rozšířili naše služby a zbudovali i náš rodinný penzion, kde našim hostům poskytujeme pohodlné a čisté ubytování v našem krásném kraji okolo Máchova jezera, Staré Splavy-Doksy.

Nově přistavěný penzion Na rybníčku u Máchova jezera je spolu s restaurací jeden společný objekt, ve kterém Vám nabízíme ubytování a služby naší restaurace.

Je umístěn v centrální části obce Staré Splavy, odkud je jen kousek k Máchovu jezeru. Město Doksy (3 km), umístěné na druhém břehu Máchova jezera je ze Starých Splav dobře dostupné jak vlakem, autobusem či lodní dopravou nebo výletním vláčkem v letních měsících.

Celková kapacita penzionu je 25 lůžek+ možnost přistýlek, ubytování poskytujeme v prostorných dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích s vlastním prostorným sociálním zařízením.

Parkování přímo u penzionu pro ubytováné hosty zdarma.

Máchovo jezero, Staré Splavy-Doksy jsou obklopeny jehličnatými lesy, ve kterých je mnoho turistických tras a cyklostezek.

Od Máchova jezera je možné podnikat mnoho výletů do blízkého okolí např. (hrad Bezděz, Houska a Kokořín, Braniborská jeskyně, zámek Zákupy, Novozámecký rybník, autodrom Sosnová atd.), ale i sportovních aktivit např. (rybolov, houbaření, minigolf, cyklistika, tenis, jachting a jiné vodní sporty)

Kontakty


Adresa

      

Jsme sociální